Zestaw Izolat 900gr Kreatyna 500gr i shaker 700ml

Zestaw Izolat 900gr Kreatyna 500gr i shaker 700ml

194,61 zł
204,85 zł
SMAK IZOLATU
SMAK KREATYNY
1
Dostawa od 12 zł
Wysyłka w 24h
Najlepsza jakość na rynku

Opis produktu

Zestaw składający się z Izolate Performance Blend (po 900gr) o dowolnym smaku, kreatyny Monohydrate Boost Performance (500g) wraz z shakerem (700ml) w pakiecie.

Kupując w zestawie produkty marki RAW Nutrition macie pewność, że oszczędzacie na zakupach nawet do 19%!

Izolate Performance Blend to najwyższej jakości izolat białka serwatki. Gwarantuje wyjątkowy smak oraz rewelacyjną rozpuszczalność każdej porcji. Whey Protein Isolate przeznaczony jest dla osób aktywnych oraz stanowi idealne źródło pełnowartościowych protein w diecie.

DAWKOWANIE Dodaj jedną miarkę (30g) do 250 ml wody lub twojego ulubionego mleka, wymieszaj i spożyj od razu po przygotowaniu. Dawkowanie uzależnione jest od indywidualnego zapotrzebowania w białki w diecie. Znajdująca się w opakowaniu miarka dostarcza 30 g produktu. Zaleca się spożycie 30 g produktu po treningu, przed snem jub jako zamiennik posiłku w zależności od wyznaczonych celów.

Wartości odżywcze każdego smaku dostępne są na indywidualnych podstronach wybranego produktu.

SPRAWDŹ

Izolat czekolada Izolat mango Izolat wanilia Izolat malina Izolat ciasteczko Izolat kokos

Creatine Monohydrate Boost Performance to czysty monohydrat kreatyny z witaminą B6, dostarcza wsparcie podczas intensywnego treningu, aby zapewnić większą moc, siłę, wytrzymałość i szybszą regenerację Twoich mięśni. Jednocześnie rozbudowuje i odżywia włókna mięśniowe. Suplementacja kreatyny to najważniejszy element, który podczas intensywnych treningów pozwala osiągnąć najlepszą formę.

Kreatyna jest jednym z najchętniej wybieranych produktów wspomagających dietę osób aktywnych fizycznie. Creatine Monohydrante Boost Performance mogą stosować profesjonalni sportowcy jak i osoby będące aktywne fizycznie.

Dlaczego warto?

  • Zapewnia wsparcie dla wzrostu wydolności fizycznej
  • Ma bezporśredni udział w procesie syntezy ATP – fundamentalnego nośnika energetycznego w ustroju
  • Może okazać się bezcennym wsparciem podczas kształtowania sylwetki

Dołącz do naszego newslettera