Zestaw Izolat 900gr Cytrulina 300gr i shaker 700ml

Zestaw Izolat 900gr Cytrulina 300gr i shaker 700ml

170,87 zł
189,85 zł
SMAK IZOLATU
SMAK CYTRULINY
1
Dostawa od 12 zł
Wysyłka w 24h
Najlepsza jakość na rynku

Opis produktu

Zestaw składający się z Izolatu (po 900gr) o dowolnym smaku, Cytrulinie (300g) wraz z shakerem (700ml) w pakiecie.

Kupując w zestawie produkty marki RAW Nutrition macie pewność, że oszczędzacie na zakupach nawet do 19%!

Izolate Performance Blend to najwyższej jakości izolat białka serwatki. Gwarantuje wyjątkowy smak oraz rewelacyjną rozpuszczalność każdej porcji. Whey Protein Isolate przeznaczony jest dla osób aktywnych oraz stanowi idealne źródło pełnowartościowych protein w diecie.

DAWKOWANIE Dodaj jedną miarkę (30g) do 250 ml wody lub twojego ulubionego mleka, wymieszaj i spożyj od razu po przygotowaniu. Dawkowanie uzależnione jest od indywidualnego zapotrzebowania w białki w diecie. Znajdująca się w opakowaniu miarka dostarcza 30 g produktu. Zaleca się spożycie 30 g produktu po treningu, przed snem jub jako zamiennik posiłku w zależności od wyznaczonych celów.

Wartości odżywcze każdego smaku dostępne są na indywidualnych podstronach wybranego produktu.

SPRAWDŹ

Izolat czekolada Izolat mango Izolat wanilia Izolat malina Izolat ciasteczko Izolat kokos

CYTRULLINE MALATE Performance Power to produkt firmy Raw Nutrition, który jest przeznaczony dla osób aktywnych fizycznie podczas wyczerpujących treningów. Cytrulline Malate Performance Power pomaga zwiększyć wytrzymałość, siłę oraz moc mięśni. Udowodniono, że jabłczan cytruliny poprawia wydolność mięśniową i optymalizuje regeneracje mięśni. Poczuj moc i przyjemność z każdego treningu.

SPOSÓB UŻYCIA: 

Porcję produktu (jedną miarkę) należy wsypać do naczynia i wymieszać z 150-200 ml wody. Stosować bezpośrednio po przygotowaniu, nie częściej niż raz dziennie, najlepiej 15-30 minut przed treningiem.

Dołącz do naszego newslettera